Cestujzakacku - aneb něco málo o mně

05.06.2021
Tímto krátkým článkem bych chtěl Vás přivítat na tomto webu na kterém najdete cestopisy, akční letenky nebo i mapu destinací kde si jednoduše vyberete kam chcete - a uvidíte spoustu míst kam se můžete vydat za co nejlevnější cenu. 


Po procestování zatím 25 zemí převážně z Evropy a Blízkého východu jsem dostal nápad, se s vámi podělit o zkušenosti s hledáním nejen levných letenek, ale třeba i hotelů, zajímavých míst či zvyků z jiné oblasti. Ukážu vám že procestovat lze Maroko za 5 dní s letenkou,ubytováním i útratou za pod 6 tisíc. Pro otrlé si můžeme vyrazit na den do Kodaně, přespat na letišti a ráno se vrátit do Prahy a nebude nás to stát víc jak 1200 Kč. Co sehnat ubytování v centru Londýna na 1 noc, za 1 500 Kč - ale i s letenkou :-). Vyject za hranice k sousedům, a při té příležitosti odletět z Bratislavy na Ukrajinu za 290 Kč. A pokud by pro někoho byla Evropa nuda, můžeme se podívat na letenky do Dubaje pod 5 tisíc, Singaporu okolo 6 tisíc, do NewYorku za 8 tisíc Kč - pro ty co si chtějí ,,vyzkoušet" Emirates do New Yorku 9 500 Kč ! Nejen tyto ale i další akce jsou mou vlastní zkušeností, opravdu jsem nejen Evropu procestoval za opravdu málo peněz a chtěl bych aby jste se i vy přidali ke mně - proto tyto stránky. 

A nezapomeňte na to nejdůležitější - Letenky musíte občas zkusit hledat i vy - od toho vám poradím v rubrice Tipy na cesty - najdete tam článek o levném létání