DO ČERNOBYLU VČ. UBYTOVÁNÍ A LETENEK

17.08.2021

Díky rozšíření linek WizzAir o tu z Pardubic do Kyjeva se do hlavního města Ukrajiny můžeme podívat za kačku. 

LETENKY - UBYTOVÁNÍ - EXKURZE 


1/3 LETENKY

Letenky z Pardubic do Kyjeva při hledání zhruba 5 týdnů před odletem vychází zpáteční za cenu okolo 600 Kč. Je polovina srpna a chceme najít levnou letenku do Kyjeva.

Mrkni na Google Letenky a zadej Pardubice a druhé město Kyjev nebo letiště Kyjev IEV - WizzAir totiž nelétá na hlavní letiště Boryspil a proto by spousta z vás letenky vůbec neviděla.

V případě že máme zájem o krátký 3-denní výlet je zde možnost odletu brzo ráno z Pardubic v pondělí a návrat v středu pozdě večer. Tím pádem máte dva dny na prohlídku Kyjeva a 1 celý den na exkurzi v Černobylu.


Máme tedy nastaveno - cesta na 2 dny a zde vidíme pondělní odlety jako na obrázku, za měsíc na konci září letenka za 890 Kč na konci října dokonce za 680 Kč !

Hledej přes Google Letenky, nakupuj přímo přes stránky WizzAir !

2/3 UBYTOVÁNÍ

Druhá věc je najít levné ubytování v Kyjevě. Sám vám zde nabízím tip na ubytování, ale pokud se podíváte na stránku booking.com vždy bude cena kvalitního ubytování do 2 tisíc pro 2 osoby na 2 noci. tzv.max 1000 Kč pro jednoho na 2 noci.

Oba tipy se nachází v blízkosti metra které stojí 8 UAH = 6,66 Kč za 1 jízdu kde lze platit kartou 

TIP 1 - CELÝ BYT

TIP 2 - HOTEL


3/3 EXKURZE

A to nejjednodušší na závěr - nákup exkurze.

Možnosti jsou zaplatit celou částku ihned nebo 25% a zbytek nejpozději při nástupu do autobusu ovšem poté už pouze v hotovosti.

ČTĚTE INSTRUKCE V MAILU A DŮSLEDNĚ VYPLŇTE ÚDAJE SVÉHO PASU

Vyberte termín přes chernobyl-tour.com a zvolte angličtinu. Cena je 99 dolarů