VÁŠ NÁZOR

Chci vás tímto přivítat na tomto novém webu !

Po procestování zatím 25 zemí převážně z Evropy a Blízkého východu jsem dostal nápad, se s vámi podělit o zkušenosti s hledáním nejen levných letenek, ale třeba i hotelů, zajímavých míst či zvyků z jiné oblasti. Ukážu vám že procestovat lze Maroko za 5 dní s letenkou,ubytováním i útratou za pod 6 tisíc. Pro otrlé si můžeme vyrazit na den do Kodaně, přespat na letišti a ráno se vrátit do Prahy a nebude nás to stát víc jak 1200 Kč. Co sehnat ubytování v centru Londýna na 1 noc, za 1 500 Kč - ale i s letenkou :-). Vyject za hranice k sousedům, a při té příležitosti odletět z Bratislavy na Ukrajinu za 290 Kč. A pokud by pro někoho byla Evropa nuda, můžeme se podívat na letenky do Dubaje pod 5 tisíc, Singaporu okolo 6 tisíc, do NewYorku za 8 tisíc Kč - pro ty co si chtějí ,,vyzkoušet" Emirates do New Yorku 9 500 Kč ! Nejen tyto ale i další tipy, či rady kde na takové akce narazit najdete všude na těchto stránkách, stačí je prozkoumat.

A nezapoměňte na to nejdůležitější - Letenky musíte občas zkusit hledat i vy - od toho vám poradím v rubrice Jak levně cestovat

Podpoř nás dobrovolnou částkou a pomoz rozvoji tomuto webu

VYPLŇ NÁM PROSÍM TVŮJ NÁZOR NA NÁŠ KONCEPT CESTUJ ZA KAČKU

KLIKNI ZDE PRO VYPLNĚNÍ DOTAZNÍKU

Zde máte možnost se vyjádřit k webu, návrhy na zlepšení a to hlavní - OTÁZKY. Ptejte se na levné letenky, na destinace které vám zde chybí či co vás zajímá. Pokusím se vám je zodpovědět.